Филтри -

Индустриски опреми Winkler

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Индустриски опреми Winkler

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
разделувач на тесто Winkler Bola
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Weeze
разделувач на тесто Winkler Bola
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Weeze
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
друга пекарска опрема Winkler Solo 285
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Година Километража Сила
Германија, Weeze
разделувач на тесто Winkler HT 1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Weeze
друга пекарска опрема Winkler Wachtel Wagen f. TAA, 12 Auflagen
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Година Километража Сила
Германија, Weeze
друга пекарска опрема Winkler Gär-/Kippdielenwagen
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Година Километража Сила
Германија, Weeze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230
Година Километража Сила
Хрватска, Vukovar
конвекциска печка Winkler Compact 1.8 F Analog конвекциска печка Winkler Compact 1.8 F Analog конвекциска печка Winkler Compact 1.8 F Analog
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Конвекциска печка
Година 2007 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тунелска печка
Година 1983 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тунелска печка
Година 1972 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Година 1983 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга печатарска машина
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга печатарска машина
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга печатарска машина
Година 1970 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање пакети
Година 2002 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Офсет машина
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пакување
Година 1993 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пакување
Година 1990 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пакување
Година 1991 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2000 Километража Сила
Германија, Berlin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи