Филтри -

Индустриски опреми Werner & Pfleiderer

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

108 огласа: Индустриски опреми Werner & Pfleiderer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Tewimat TWS 4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2011 Километража Сила
Германија, Mörfelden Walldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ламинатор за тесто
Година 2014 Километража Сила
Германија, Mörfelden Walldorf
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Миксер за тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
пекарска печка Werner & Pfleiderer Matador MD 100 C42 пекарска печка Werner & Pfleiderer Matador MD 100 C42
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пекарска печка
Напон 230/400
Година Километража Сила
Полска, Siemianowice Slaskie
миксер за тесто Werner & Pfleiderer UC 120 A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Миксер за тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Естонија, Tartu
миксер за тесто Werner & Pfleiderer SF30 миксер за тесто Werner & Pfleiderer SF30 миксер за тесто Werner & Pfleiderer SF30
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Миксер за тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Полска, Zamość
аукција 250 €
Опрема за мешање
Година Километража Сила
Холандија, Farmsum
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Rotamat EN разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Rotamat EN разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Rotamat EN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Напон 400
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациска печка
Година 2012 Километража Сила
Германија, Bielefeld
разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U 2012 разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U 2012 разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U 2012
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2014 Километража Сила
Германија, Bielefeld
друга разладна опрема Werner & Pfleiderer Gärstar друга разладна опрема Werner & Pfleiderer Gärstar друга разладна опрема Werner & Pfleiderer Gärstar
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга разладна опрема
Година 2003 Километража Сила
Германија, Bielefeld
миксер за тесто Werner & Pfleiderer UC 80 A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Миксер за тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Rotamat CN разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Rotamat CN разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Rotamat CN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ламинатор за тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Parta U
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2014 Километража Сила
Германија, Bielefeld
ламинатор за тесто Werner & Pfleiderer BM 51-5 ламинатор за тесто Werner & Pfleiderer BM 51-5 ламинатор за тесто Werner & Pfleiderer BM 51-5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ламинатор за тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
миксер за тесто Werner & Pfleiderer DK 150 миксер за тесто Werner & Pfleiderer DK 150
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Миксер за тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пекарска печка
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Multimatic MUS G разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Multimatic MUS G разделувач на тесто Werner & Pfleiderer Multimatic MUS G
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Разделувач на тесто
Година 2010 Километража Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга пекарска опрема
Година Километража Сила
Германија, Bielefeld
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Претплати се