Филтри -

Индустриски опреми WMW

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

68 огласа: Индустриски опреми WMW

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
машина за острење WMW BK63 машина за острење WMW BK63
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за острење
Година 1960 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за цилиндрично брусење
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Струг за метал
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Досадна машина
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Столбна дупчалка
Година 1980 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Преса за метал
Година 1970 Километража Сила
Романија
преса за метал WMW PEDHX 160-80 MHSYZ-ES/KK преса за метал WMW PEDHX 160-80 MHSYZ-ES/KK
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Година Километража Сила
Германија, Berlin
глодалица за метал WMW FUW 250/ IV глодалица за метал WMW FUW 250/ IV глодалица за метал WMW FUW 250/ IV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Година Километража Сила
Германија, Berlin
преса за метал WMW PEE II 250 преса за метал WMW PEE II 250 преса за метал WMW PEE II 250
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година Километража Сила
Германија, Berlin
глодалица за метал WMW FU 250x800 глодалица за метал WMW FU 250x800 глодалица за метал WMW FU 250x800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Година 1961 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Столбна дупчалка
Година 1986 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Столбна дупчалка
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Погонска преса
Година 1971 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Лабораториска печка
Година 1989 Километража Сила
Германија, Berlin
машина за радијално дупчење WMW BR 40 / 2 x 1250 машина за радијално дупчење WMW BR 40 / 2 x 1250
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за радијално дупчење
Година 1988 Километража Сила
Германија, Guenzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 1984 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Столбна дупчалка
Година Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за цилиндрично брусење
Година Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Metal slotting machine
Година Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
машина за виткање лим WMW PYXWM 400 машина за виткање лим WMW PYXWM 400 машина за виткање лим WMW PYXWM 400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Машина за радијално дупчење
Година 1965 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи