Филтри -

Индустриски опреми TehnoMashStroy

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Индустриски опреми TehnoMashStroy

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови сушара за пилевина TehnoMashStroy CA-400 продуктивність до 400 кг/год
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.988 € UAH 338.300 UAH
Сушара за пилевина
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
1.169 € UAH 49.500 UAH
Опрема за производство на масла
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.700 € UAH 537.800 UAH
Сушара за пилевина
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
1.322 € UAH 56.000 UAH
Котел на цврсто гориво
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
23.140 € UAH 980.000 UAH
Преса за брикетирање
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
2.084 € UAH 88.250 UAH
Машина за пелети
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
5.195 € UAH 220.000 UAH
Машина за полнење со мерење
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
нови машина за пелети TehnoMashStroy MLG-1000 Combi лінія гранулювання комбікорму/пелети
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.926 € UAH 378.000 UAH
Машина за пелети
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
нови гранулатор TehnoMashStroy GRAND-400 гранулятор пелет, продуктивність до 450 кг/год нови гранулатор TehnoMashStroy GRAND-400 гранулятор пелет, продуктивність до 450 кг/год
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.920 € UAH 250.700 UAH
Гранулатор
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
1.022 € UAH 43.300 UAH
Машина за пелети
Напон 220/380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
3.736 € UAH 158.200 UAH
Котел на цврсто гориво
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
нови машина за пелети TehnoMashStroy MLG-1500 Combi лінія гранулювання пелет, до 450 кг/год
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.340 € UAH 438.000 UAH
Машина за пелети
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
2.531 € UAH 107.200 UAH
Гранулатор
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
882,90 € UAH 37.390 UAH
Машина за полнење со мерење
Напон 220
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
1.122 € UAH 47.530 UAH
Машина за полнење со мерење
Напон 220
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
нови машина за пелети TehnoMashStroy MLG-500 Combi лінія гранулювання пелет
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.375 € UAH 270.000 UAH
Машина за пелети
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
5.195 € UAH 220.000 UAH
Гранулатор
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
983,50 € UAH 41.650 UAH
Гранулатор
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
883,10 € UAH 37.400 UAH
Гранулатор
Напон 220/380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
2.954 € UAH 125.100 UAH
Машина за пелети
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
нови гранулатор TehnoMashStroy ROTEX-100 гранулятор комбікорму, продуктивність до 40 кг/год нови гранулатор TehnoMashStroy ROTEX-100 гранулятор комбікорму, продуктивність до 40 кг/год нови гранулатор TehnoMashStroy ROTEX-100 гранулятор комбікорму, продуктивність до 40 кг/год
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
446,30 € UAH 18.900 UAH
Гранулатор
Напон 220/380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
нови гранулатор TehnoMashStroy GRAND-300 гранулятор паливних пелет, продуктивність 350 кг/год нови гранулатор TehnoMashStroy GRAND-300 гранулятор паливних пелет, продуктивність 350 кг/год
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
4.980 € UAH 210.900 UAH
Гранулатор
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
2.954 € UAH 125.100 UAH
Гранулатор
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
597,40 € UAH 25.300 UAH
Опрема за производство на масла
Напон 220/380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Контактирајте го продавачот
16.580 € UAH 702.000 UAH
Гранулатор
Напон 380
Година Километража Сила
Украина, м. Черкаси
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се