Филтри -

Индустриски опреми Rotair

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

74 огласа: Индустриски опреми Rotair

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Мобилен компресор
Година 2009 Километража 341 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Перач под висок притисок
Година Километража Сила
Холандија, Rheden
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мобилен компресор Rotair B-260 Rotorcomp мобилен компресор Rotair B-260 Rotorcomp мобилен компресор Rotair B-260 Rotorcomp
3
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Мобилен компресор
Година 2003 Километража 2000 м/ч Сила
Чехија
преносен компресор Rotair Rotorcomp B-260 преносен компресор Rotair Rotorcomp B-260
2
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Преносен компресор
Година Километража Сила
Чехија
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 4.5 m3 MDVN 46 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 4.5 m3 MDVN 46 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
21.694,60 €
Мобилен компресор
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
12.810,40 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 4.5 m3 7 bar MDVN 46 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 4.5 m3 7 bar MDVN 46 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
22.967,60 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
56.005,30 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair   7 bar 2 m3 MDVN 22 K нови мобилен компресор Rotair   7 bar 2 m3 MDVN 22 K нови мобилен компресор Rotair   7 bar 2 m3 MDVN 22 K
3
Контактирајте го продавачот
10.411,80 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 4.5 m3 MDVN 46 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 4.5 m3 MDVN 46 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
21.138,56 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 12 bar 3.5 m3 MDVN 53 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 12 bar 3.5 m3 MDVN 53 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 12 bar 3.5 m3 MDVN 53 Eco 5
3
Контактирајте го продавачот
23.858,70 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8 m3 MDVN 83 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8 m3 MDVN 83 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
28.495,10 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
7.918,60 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
62.732,10 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 5 m3 MDVN 53 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 5 m3 MDVN 53 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 5 m3 MDVN 53 Eco5
3
Контактирајте го продавачот
23.358,70 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
9.337 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 14 bar 3 m3 MDVN 53 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 14 bar 3 m3 MDVN 53 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 14 bar 3 m3 MDVN 53 Eco5
3
Контактирајте го продавачот
23.858,70 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 5 m3 MDVN 53K ECO 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 5 m3 MDVN 53K ECO 5
2
Контактирајте го продавачот
22.020 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
7.336,35 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 07/2023 Километража 8 км Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8m3 MDVN 83 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8m3 MDVN 83 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8m3 MDVN 83 Eco5
3
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 05/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови стационарен воздушен компресор Rotair ELGi EG250
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 04/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
мобилен компресор Rotair MDVN 53K Eco5 мобилен компресор Rotair MDVN 53K Eco5 мобилен компресор Rotair MDVN 53K Eco5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8 m3 MDVN 82KH нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8 m3 MDVN 82KH
2
Контактирајте го продавачот
24.167,96 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 1- bar 11 m3 MDVS 125 C нови мобилен компресор Rotair 1- bar 11 m3 MDVS 125 C
2
Контактирајте го продавачот
58.618,30 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 09/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 14 bar 5 m3 MDVN 83 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 14 bar 5 m3 MDVN 83 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
28.495,10 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Претплати се