Филтри -

Индустриски опреми Rolmet

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Индустриски опреми Rolmet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.768 € PLN 20.400 PLN
Машина за сортирање
Година 2024 Километража Сила
Полска, Lipsk, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.508 € PLN 10.730 PLN
Земјоделски транспортер
Година 2024 Километража Сила
Полска, Lipsk, Podlaskie
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.591 € PLN 28.200 PLN
Машина за полнење со мерење
Година 2024 Километража Сила
Полска, Lipsk, Podlaskie
нови машина за сортирање Rolmet Bürstenmaschine / Potato brush cleaner / Nettoyeuse à brosse нови машина за сортирање Rolmet Bürstenmaschine / Potato brush cleaner / Nettoyeuse à brosse нови машина за сортирање Rolmet Bürstenmaschine / Potato brush cleaner / Nettoyeuse à brosse
3
Контактирајте го продавачот
3.020 € PLN 12.920 PLN
Машина за сортирање
Година 2024 Километража Сила
Полска, Lipsk, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.110 € PLN 9.030 PLN
Машина за сортирање
Година 2024 Километража Сила
Полска, Lipsk, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
4.359 € PLN 18.650 PLN
Машина за миење зеленчук
Година 2024 Километража Сила
Полска, Lipsk, Podlaskie
Контактирајте го продавачот
2.314 € PLN 9.900 PLN
Машина за сортирање
Година 2024 Километража Сила
Полска, Lipsk, Podlaskie
нови машина за сортирање Rolmet Kartoffelsortierer / Potato sorting machine / Trieuse de pomme d нови машина за сортирање Rolmet Kartoffelsortierer / Potato sorting machine / Trieuse de pomme d
2
Контактирајте го продавачот
5.317 € PLN 22.750 PLN
Машина за сортирање
Година 2024 Километража Сила
Полска, Lipsk, Podlaskie
нови подвижна лента со валјаци Rolmet SP-1 нови подвижна лента со валјаци Rolmet SP-1 нови подвижна лента со валјаци Rolmet SP-1
3
Контактирајте го продавачот
2.290 € PLN 9.800 PLN
Подвижна лента со валјаци
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
5.329 € PLN 22.800 PLN
Машина за сортирање
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови машина за сортирање Rolmet CSR-1/14 / Czyszczarka do ziemnia нови машина за сортирање Rolmet CSR-1/14 / Czyszczarka do ziemnia нови машина за сортирање Rolmet CSR-1/14 / Czyszczarka do ziemnia
3
Контактирајте го продавачот
4.417 € PLN 18.900 PLN
Машина за сортирање
Година 2021 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
4.557 € PLN 19.500 PLN
Машина за сортирање
Година Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови полнач на контејнери Rolmet WAGOPAKOWARKA WE-1 do pakowania płodów rolnych ROLMET нови полнач на контејнери Rolmet WAGOPAKOWARKA WE-1 do pakowania płodów rolnych ROLMET
2
Контактирајте го продавачот
7.173 € PLN 30.690 PLN
Полнач на контејнери
Година 2019 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови машина за миење зеленчук Rolmet CSR-1 нови машина за миење зеленчук Rolmet CSR-1 нови машина за миење зеленчук Rolmet CSR-1
3
Контактирајте го продавачот
3.506 € PLN 15.000 PLN
Машина за миење зеленчук
Година 2021 Километража Сила
Полска, Jedwabne
нови машина за сортирање Rolmet Kartoffelsortierer M614/3 / Sortownik do ziemniaków нови машина за сортирање Rolmet Kartoffelsortierer M614/3 / Sortownik do ziemniaków нови машина за сортирање Rolmet Kartoffelsortierer M614/3 / Sortownik do ziemniaków
3
Контактирајте го продавачот
7.245 € PLN 31.000 PLN
Машина за сортирање
Година Километража Сила
Полска, Jedwabne
машина за сортирање Rolmet czyszczaraka szczotkowa do ziemniaków i warzyw kor машина за сортирање Rolmet czyszczaraka szczotkowa do ziemniaków i warzyw kor машина за сортирање Rolmet czyszczaraka szczotkowa do ziemniaków i warzyw kor
3
Контактирајте го продавачот
3.062 € PLN 13.100 PLN
Машина за сортирање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
машина за сортирање Rolmet stół sortujący SP-2 машина за сортирање Rolmet stół sortujący SP-2 машина за сортирање Rolmet stół sortujący SP-2
3
Контактирајте го продавачот
2.454 € PLN 10.500 PLN
Машина за сортирање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
4.721 € PLN 20.200 PLN
Машина за сортирање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.968 € PLN 12.700 PLN
Машина за сортирање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
7.128 € PLN 30.500 PLN
Машина за сортирање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
5.352 € PLN 22.900 PLN
Машина за сортирање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
3.809 € PLN 16.300 PLN
Машина за сортирање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Białystok
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи