Филтри -

Индустриски опреми Ozka Makina

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

41 огласа: Индустриски опреми Ozka Makina

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
друга опрема за пакување Ozka Makina ACR 1500
1
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Друга опрема за пакување
Година Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење со мерење
Година Километража Сила
Турција
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за полнење со мерење Ozka Makina MDK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење со мерење
Година Километража Сила
Турција
нови машина за полнење Ozka Makina OM-DM003
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење
Година Километража Сила
Турција
нови линија за полнење Ozka Makina OK-MSD Manuel Dolum Makinası
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
612,70 € TRY 22.000 TRY
Машина за полнење
Година 2020 Километража Сила
Турција
нови машина за полнење со мерење Ozka Makina ASR1200-XL нови машина за полнење со мерење Ozka Makina ASR1200-XL нови машина за полнење со мерење Ozka Makina ASR1200-XL
3
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Машина за полнење со мерење
Година Километража Сила
Турција
нови линија за полнење Ozka Makina
1
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Линија за полнење
Година 2019 Километража Сила
Турција
нови машина за затворање Ozka Makina OZ-YO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Машина за пакување со термособирачка фолија
Година Километража Сила
Турција
нови машина за пакување со термособирачка фолија Ozka Makina ASM 1500 S
1
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Машина за пакување со термособирачка фолија
Година Километража Сила
Турција
нови машина за етикетирање Ozka Makina OM-ÇY
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за етикетирање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пакување
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за пакување
Година Километража Сила
Турција
нови машина за полнење Ozka Makina OM-DM02
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење
Година Километража Сила
Турција
нови машина за пакување со термособирачка фолија Ozka Makina нови машина за пакување со термособирачка фолија Ozka Makina нови машина за пакување со термособирачка фолија Ozka Makina
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пакување со термособирачка фолија
Година 2022 Километража Сила
Турција
нови машина за етикетирање Ozka Makina OM-TY
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за етикетирање
Година Километража Сила
Турција
нови машина за пакување со термособирачка фолија Ozka Makina ASR1200 XLS нови машина за пакување со термособирачка фолија Ozka Makina ASR1200 XLS нови машина за пакување со термособирачка фолија Ozka Makina ASR1200 XLS
3
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Машина за пакување со термособирачка фолија
Година Километража Сила
Турција
нови линија за полнење Ozka Makina OM-4L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година Километража Сила
Турција
нови машина за полнење Ozka Makina нови машина за полнење Ozka Makina
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за полнење
Година 2020 Километража Сила
Турција
нови линија за полнење Ozka Makina OD 10 N
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за полнење
Година Километража Сила
Турција
нови хоризонтална машина за пакување Ozka Makina ASR1200 XLS нови хоризонтална машина за пакување Ozka Makina ASR1200 XLS
2
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Хоризонтална машина за пакување
Година Километража Сила
Турција
друга опрема за пакување Ozka Makina PKS 500
1
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Друга опрема за пакување
Година Километража Сила
Турција
нови машина за затворање Ozka Makina OZ-OK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Машина за пакување со термособирачка фолија
Година 2022 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи