Филтри -

Индустриски опреми Müller Martini

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Индустриски опреми Müller Martini

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
машина за шиење книги Müller Martini JGV машина за шиење книги Müller Martini JGV
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за шиење книги
Година 1979 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за шиење книги
Година 1999 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за шиење книги
Година 2001 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Машина за лепење
Година 01/2000 Километража Сила
Литванија, Vilnius
аукција 100 €
Машина за шиење книги
Година Километража Сила
Холандија, Weurt
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 1989 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Печатарска спојувалка
Година 1998 Километража Сила
Франција, COLOMARS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за редење хартија
Година 1996 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за шиење книги
Година 12/2010 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Флексо печатарска машина
Година 1996 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувач на големо количество хартија
Година Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
25 US$ EUR ≈ 23,47 €
Машина за укоричување
Година 2000 Километража Сила
Перу, Lima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Печатарска спојувалка
Година 1983 Километража Сила
Франција, COLOMARS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 1989 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2000 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 1995 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 2014 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за шиење книги
Година 2001 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Печатарска спојувалка
Година 2004 Километража Сила
Франција, COLOMARS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Година 1986 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Heemstede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 1998 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
машина за шиење книги Müller Martini FK-I1-S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за шиење книги
Година 1960 Километража Сила
Холандија, Heemstede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се