Филтри -

Индустриски опреми Krauss Maffei

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

70 огласа: Индустриски опреми Krauss Maffei

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
опрема за рециклирање пластика Krauss Maffei Formenträger
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за рециклирање пластика
Година 2011 Километража Сила
Германија, Berlin
машина за бризгање пластика Krauss Maffei KM 80-220 C2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 1999 Километража 54185 м/ч Сила
Германија, Berlin
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 1991 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Машина за бризгање пластика
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2011 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
екструдер за пластика Krauss Maffei KMD-2-50-KK екструдер за пластика Krauss Maffei KMD-2-50-KK
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Екструдер за пластика
Година 1996 Километража 62590 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 1999 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
аукција 72.860 € PLN 310.000 PLN
Машина за бризгање пластика
Година 2021 Километража Сила
Полска, Komorniki K
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 1992 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција 45.690 € PLN 194.400 PLN
Машина за бризгање пластика
Година 2008 Километража Сила
Полска, Mroków
машина за бризгање пластика Krauss Maffei 80-180 EX машина за бризгање пластика Krauss Maffei 80-180 EX машина за бризгање пластика Krauss Maffei 80-180 EX
3
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2006 Километража 60070 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2000 Километража 47059 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
машина за бризгање пластика Krauss Maffei KM 65/80 CX машина за бризгање пластика Krauss Maffei KM 65/80 CX
2
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Машина за бризгање пластика
Година 2010 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2003 Километража 60000 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2003 Километража 76901 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Машина за бризгање пластика
Година 2003 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
машина за бризгање пластика Krauss Maffei MC6 машина за бризгање пластика Krauss Maffei MC6 машина за бризгање пластика Krauss Maffei MC6
3
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2016 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2017 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
машина за бризгање пластика Krauss Maffei KM 380 BO V машина за бризгање пластика Krauss Maffei KM 380 BO V машина за бризгање пластика Krauss Maffei KM 380 BO V
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2012 Километража Сила
Германија, Stuttgart
машина за бризгање пластика Krauss Maffei 350-750-380 CX Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 05/2013 Километража 53000 м/ч Сила
Словачка, Trenčianske Stankovce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 1998 Километража Сила
Германија, Berlin
индустриски робот Krauss Maffei
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриски робот
Година 2016 Километража Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2008 Километража Сила
Романија, Braşov
машина за бризгање пластика Krauss Maffei 850-1400-1000 MX Z машина за бризгање пластика Krauss Maffei 850-1400-1000 MX Z машина за бризгање пластика Krauss Maffei 850-1400-1000 MX Z
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2012 Километража Сила
Романија, Braşov
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи