Филтри -

Индустриски опреми Kodak

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Индустриски опреми Kodak

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Офсет машина
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
софтвер Kodak Prinergy Connect
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Софтвер
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
софтвер Kodak Insite on Dell PowerEdge T 340 софтвер Kodak Insite on Dell PowerEdge T 340 софтвер Kodak Insite on Dell PowerEdge T 340
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Софтвер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Dabergotz
термички печатач Kodak Trendsetter VLF термички печатач Kodak Trendsetter VLF термички печатач Kodak Trendsetter VLF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Термички печатач
Година 2004 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга индустриска опрема
Година 2018 Километража Сила
Швајцарија, Zurich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година Километража Сила
Германија, Dabergotz
дигитална машина за печатење Kodak Magnus 400 II MCU дигитална машина за печатење Kodak Magnus 400 II MCU дигитална машина за печатење Kodak Magnus 400 II MCU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2006 Километража Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2007 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
аукција 2.500 €
Дигитална машина за печатење
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Groningen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2015 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
веб офсет машина Kodak Versamark VT3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Веб офсет машина
Година 2005 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2018 Километража Сила
Германија, Leipzig
термички печатач Kodak CTP Thermal Platesetter KODAK MAGNUS 400 FIBER термички печатач Kodak CTP Thermal Platesetter KODAK MAGNUS 400 FIBER
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Термички печатач
Година 2007 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
дигитална машина за печатење Kodak Approval XP 4 дигитална машина за печатење Kodak Approval XP 4 дигитална машина за печатење Kodak Approval XP 4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2001 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2006 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на печатарски плочи
Година Километража Сила
Германија, Dabergotz
машина за изработка на печатарски плочи Kodak Sprinter 72 ik
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на печатарски плочи
Година Километража Сила
Германија, Dabergotz
друга печатарска машина Kodak TH-3 друга печатарска машина Kodak TH-3 друга печатарска машина Kodak TH-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга печатарска машина
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dabergotz
дигитална машина за печатење Kodak Magnus 400 дигитална машина за печатење Kodak Magnus 400
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2006 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Hot foil stamping machine
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dabergotz
печатар Kodak Magnus VLF 5183 печатар Kodak Magnus VLF 5183
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Печатар
Година 2006 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дигитална машина за печатење
Година 2004 Километража Сила
Германија, Dabergotz
софтвер Kodak Magnus 400 III
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Софтвер
Година 2013 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи