Филтри -

Индустриски опреми Kaizenkap

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Индустриски опреми Kaizenkap

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови флексо печатарска машина Kaizenkap  Flexo Baskı Makinesi 4 renk нови флексо печатарска машина Kaizenkap  Flexo Baskı Makinesi 4 renk
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 136.100 €
Флексо печатарска машина
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
друга опрема за пакување Kaizenkap EKSTRÜZYON POLİETİLEN KAPLAMA ve DİLİMLEME MAKİNESİ
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
850.000 €
Друга опрема за пакување
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови флексо печатарска машина Kaizenkap Flexo Baskı Makinesi 5 renk
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 164.300 €
Флексо печатарска машина
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
друга опрема за пакување Kaizenkap Karton Bardak Makinesi 5 oz Hot air друга опрема за пакување Kaizenkap Karton Bardak Makinesi 5 oz Hot air
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.800 €
Друга опрема за пакување
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови офсет машина Kaizenkap Kağıt Bardak Ofset Baskı Makinesi нови офсет машина Kaizenkap Kağıt Bardak Ofset Baskı Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Офсет машина
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
друга опрема за пакување Kaizenkap Alüminyum Kapak Kesim Makinesi
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Друга опрема за пакување
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 16 oz Kağıt Bardak Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 16 oz Kağıt Bardak Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 43.180 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 8 oz Karton Bardak Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 8 oz Karton Bardak Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.740 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 26 oz Döner Box Üretim  Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 26 oz Döner Box Üretim  Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 45.060 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на хартиени чаши
Година 2018 Километража Сила
Турција, İstanbul
машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap  Kağıt Dondurma Külahı Üretim Makinesi машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap  Kağıt Dondurma Külahı Üretim Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Flexo baskı ve kalıplı kesim makinesi
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Karton Bardak Punching Kesim Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Karton Bardak Punching Kesim Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Double wall kağıt bardak şekillendirme makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Double wall kağıt bardak şekillendirme makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 41.310 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Karton Bardak Makinesi 3 oz нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Karton Bardak Makinesi 3 oz
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 22 oz Kağıt Bardak Üretim Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 22 oz Kağıt Bardak Üretim Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 45.060 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kağıt Dondurma Kabı Üretim Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kağıt Dondurma Kabı Üretim Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.670 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kağıt Çorba Kasesi Üretim Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kağıt Çorba Kasesi Üretim Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 40.370 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kalıplı Kağıt Kesim Makinesi
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 43.180 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 4 oz Karton Bardak Makinası нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 4 oz Karton Bardak Makinası
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.800 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 14 oz Kağıt Bardak Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap 14 oz Kağıt Bardak Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 38.490 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Yüksek Hızlı Karton Bardak Makinesi 8 oz нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Yüksek Hızlı Karton Bardak Makinesi 8 oz
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.190 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kağıt Salata Kasesi Üretim Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kağıt Salata Kasesi Üretim Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 45.060 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kağıt Bardak Makinesi 7 oz нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Kağıt Bardak Makinesi 7 oz
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.800 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Karton Bardak Kağıt Kapak Üretim Makinesi нови машина за изработка на хартиени чаши Kaizenkap Karton Bardak Kağıt Kapak Üretim Makinesi
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.430 €
Машина за изработка на хартиени чаши
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се