Филтри -

Индустриски опреми Iemca

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

26 огласа: Индустриски опреми Iemca

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
друга машина за обработка на метал Iemca GENIUS 116/32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
друга машина за обработка на метал Iemca CNC MINI BOSS 325
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1998 Километража Сила
Германија, Berlin
струг за метал Iemca CH112/37
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1999 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
друга машина за обработка на метал Iemca MASTER 880 33P/r Verso
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2014 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 1997 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
друга машина за обработка на метал Iemca BOSS 432/32L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2000 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2016 Километража 7500 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
друга машина за обработка на метал Iemca Boss 325/32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 1994 Километража Сила
Германија, Karlsbad
друга машина за обработка на метал Iemca MINIBOSS 325/32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 1995 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
друга машина за обработка на метал Iemca MINIBOSS 325/44
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 1997 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
друга машина за обработка на метал Iemca MASTER 880 33P/r
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2002 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
струг за метал Iemca BOSS 545
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2000 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
друга машина за обработка на метал Iemca MASTER 880 MP
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2008 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
Контактирајте го продавачот
аукција 1.200 € Без ДДВ
Друга машина за обработка на метал
Година 2016 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
друга машина за обработка на метал Iemca MASTER 880 MP
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2004 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2016 Километража Сила
Австрија, Linz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2003 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
ласерска машина со влакна Iemca BOSS 432/32LL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ласерска машина со влакна
Година 2002 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
друга машина за обработка на метал Iemca MASTER 880F-E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2006 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 200
Година 2000 Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Швајцарија, Brugg
друга машина за обработка на метал Iemca MASTER 880 MP-E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2005 Километража Сила
Италија, Berlingo (BS)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи