Филтри -

Индустриски опреми Ideal

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Индустриски опреми Ideal

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Агрегат за заварување
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
нови инјектор за месо Ideal Vakona Pökelboy
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Инјектор за месо
Година Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.920 € Без ДДВ
Секач за хартија
Година Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
4.760 €
Секач за хартија
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
3.570 €
Секач за хартија
Напон 230
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење леб
Година 2012 Километража Сила
Германија, Enger
Контактирајте го продавачот
690 € Без ДДВ
Секач за хартија
Година 2010 Километража Сила
Белгија, Strombeek-Bever
Контактирајте го продавачот
890 € Без ДДВ
Секач за хартија
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Strombeek-Bever
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Секач за хартија
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Strombeek-Bever
Контактирајте го продавачот
4.760 €
Секач за хартија
Напон 230
Година Километража Сила
Полска, Radom
машина за дупчење хартија Ideal 4-Spindle Paper Drilling Machine Ideal 504
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење хартија
Година Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
12.150 €
Секач за хартија
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
950 €
Машина за виткање хартија
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Секач за хартија
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2008 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2001 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2014 Километража Сила
Германија
индустриски уништувач Ideal Aktenvernichter 2600 4 x 40mm индустриски уништувач Ideal Aktenvernichter 2600 4 x 40mm индустриски уништувач Ideal Aktenvernichter 2600 4 x 40mm
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Индустриски уништувач
Година Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1999 Километража Сила
Германија, Dabergotz
секач за хартија Ideal 5560 секач за хартија Ideal 5560 секач за хартија Ideal 5560
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 12/2015 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
600 €
Секач за хартија
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
215 €
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2019 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2007 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се