Филтри -

Индустриски опреми IMA

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Индустриски опреми IMA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
погонска преса IMA 1650 x 1 mm slitting line погонска преса IMA 1650 x 1 mm slitting line
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Погонска преса
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 40 cm (Länge 3.2 m.) нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 40 cm (Länge 3.2 m.)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.848 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Транспортер со лента
Година 01/2024 Километража Сила
Ирска, Brownstown
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Транспортер со лента
Година 01/2024 Километража Сила
Ирска, Brownstown
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Транспортер со лента
Година 01/2024 Километража Сила
Ирска, Brownstown
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење со мерење
Година 2001 Километража Сила
Франција, Janville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за затворање
Година 2004 Километража Сила
Франција, Janville
Контактирајте го продавачот
аукција 850 € Без ДДВ
Машина за кантирање
Година 1996 Километража Сила
Португалија, 4480-627 Vila Do Conde
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 € Без ДДВ
Машина за кантирање
Напон 380
Година 2002 Километража Сила
Португалија, 4480-627 Vila Do Conde
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Машина за кантирање
Година 2010 Километража Сила
Португалија, 4480-627 Vila Do Conde
Контактирајте го продавачот
аукција 6.202 € PLN 26.420 PLN
Машина за кантирање
Година 2009 Километража Сила
Полска, Komorniki K/Wrocławia, Ul. Okrężna 10
нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 25 cm (Länge 1.2 m.) нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 25 cm (Länge 1.2 m.)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
840 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 40 cm (Länge 2 m.)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.512 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
транспортер со лента IMA транспортер со лента IMA
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
616 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
нови транспортер со лента IMA нови транспортер со лента IMA
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
616 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 60 cm (Länge 0.75 m.) нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 60 cm (Länge 0.75 m.) нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 60 cm (Länge 0.75 m.)
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
616 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 60 cm (Länge 0.75 m.) нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 60 cm (Länge 0.75 m.) нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 60 cm (Länge 0.75 m.)
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
616 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
нови транспортер со лента IMA 40 cm (Länge 1.35 m.) нови транспортер со лента IMA 40 cm (Länge 1.35 m.)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.176 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
нови транспортер со лента IMA 30 cm (Länge 2.8 m.)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.064 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
нови транспортер со лента IMA нови транспортер со лента IMA
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
896 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 1984 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга опрема за обработка на месо
Година Километража Сила
Шпанија, Madrid
преса за лепење IMA B55 преса за лепење IMA B55
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за лепење
Година 1955 Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 25 cm (Länge 1.2 m.) нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 25 cm (Länge 1.2 m.)
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
840 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
нови транспортер со лента IMA Förderband-Transportband gebraucht 30 cm (Länge 2.8 m.)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.064 €
Транспортер со лента
Година Километража Сила
Холандија, Hazerswoude-Dorp
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се