Филтри -

Индустриски опреми Holzstar

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Индустриски опреми Holzstar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.915 € PLN 16.950 PLN
Површински планер
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Полска, Stalowa Wola
Контактирајте го продавачот
3.238 € PLN 14.020 PLN
Фреза за дрво
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година Километража Сила
Полска, Stalowa Wola
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за брусење дрво Holzstar KSO 1500 F
1
Контактирајте го продавачот
1.199 €
Машина за брусење дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови пила со лизгачка маса Holzstar FKS315-1500 E
1
Контактирајте го продавачот
2.299 €
Пила со лизгачка маса
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за брусење дрво Holzstar KSO 750 / 400 V
1
Контактирајте го продавачот
903 €
Машина за брусење дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за прилагодување дебелина Holzstar ADH 26 C нови машина за прилагодување дебелина Holzstar ADH 26 C
2
Контактирајте го продавачот
1.290 €
Машина за прилагодување дебелина
Напон 400
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
949 €
Машина за брусење дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за прилагодување дебелина Holzstar ADH 31 C 400 V
1
Контактирајте го продавачот
1.530 €
Машина за прилагодување дебелина
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови струг за дрво Holzstar DB 900
1
Контактирајте го продавачот
599 €
Струг за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови струг за дрво Holzstar DB 510 VARIO
1
Контактирајте го продавачот
605 €
Струг за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за брусење дрво Holzstar BTS 250
1
Контактирајте го продавачот
499 €
Машина за брусење дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови циркуларна пила Holzstar TKS 200/230 V
1
Контактирајте го продавачот
789 €
Циркуларна пила
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
279 €
Фреза за дрво
Напон 230
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за прилагодување дебелина Holzstar ADH 31 C
1
Контактирајте го продавачот
1.820 €
Машина за прилагодување дебелина
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
1.639 €
Пила со лизгачка маса
Напон 400
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови трачна пила за дрво Holzstar HBS 231-1
1
Контактирајте го продавачот
239 €
Трачна пила за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови струг за дрво Holzstar DB 450
1
Контактирајте го продавачот
279 €
Струг за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови трачна пила за дрво Holzstar HBS 473
1
Контактирајте го продавачот
1.340 €
Трачна пила за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за прилагодување дебелина Holzstar ADH 31-4C 400 V нови машина за прилагодување дебелина Holzstar ADH 31-4C 400 V
2
Контактирајте го продавачот
2.040 €
Машина за прилагодување дебелина
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Контактирајте го продавачот
339 €
Циркуларна пила
Напон 400
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за брусење дрво Holzstar KSO 750 / 230 V
1
Контактирајте го продавачот
830 €
Машина за брусење дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за брусење дрво Holzstar BTS 150 нови машина за брусење дрво Holzstar BTS 150
2
Контактирајте го продавачот
169 €
Машина за брусење дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови трачна пила за дрво Holzstar HBS 361-2
1
Контактирајте го продавачот
779 €
Трачна пила за дрво
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови пила со лизгачка маса Holzstar FKS 315-2000 E 400 V нови пила со лизгачка маса Holzstar FKS 315-2000 E 400 V
2
Контактирајте го продавачот
2.899 €
Пила со лизгачка маса
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
нови машина за дупчење Holzstar LLB 16 PB нови машина за дупчење Holzstar LLB 16 PB
2
Контактирајте го продавачот
999 €
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се