Филтри -

Индустриски опреми Holzmann

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Индустриски опреми Holzmann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 2.914 € PLN 12.400 PLN
Машина за кантирање
Година 2021 Километража Сила
Полска, Komorniki K/Wrocławia, Ul Lipowa 2
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Пила со лизгачка маса
Година 2020 Километража Сила
Полска, Gizałki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Surface grinding machine
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови belt grinding machine Holzmann MSM 100 NEO нови belt grinding machine Holzmann MSM 100 NEO
2
Контактирајте го продавачот
590 €
Belt grinding machine
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови хидраулична преса Holzmann WP75H нови хидраулична преса Holzmann WP75H нови хидраулична преса Holzmann WP75H
3
Контактирајте го продавачот
3.225 €
Хидраулична преса
Година Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови столбна дупчалка Holzmann 2022 Holzmann ZS40HS нови столбна дупчалка Holzmann 2022 Holzmann ZS40HS
2
Контактирајте го продавачот
2.499 €
Столбна дупчалка
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
2.433 €
Столбна дупчалка
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови столбна дупчалка Holzmann GBM-25 T
1
Контактирајте го продавачот
2.005 €
Столбна дупчалка
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови plate rolling machine Holzmann RBM 1300M нови plate rolling machine Holzmann RBM 1300M
2
Контактирајте го продавачот
2.624 €
Plate rolling machine
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
5.189 €
Глодалица за метал
Година Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови тракаста пила за метал Holzmann BS 275 TOP нови тракаста пила за метал Holzmann BS 275 TOP нови тракаста пила за метал Holzmann BS 275 TOP
3
Контактирајте го продавачот
2.017 €
Тракаста пила за метал
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
3.982 €
Тракаста пила за метал
Година Километража Сила
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
7.753 €
Струг за метал
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови струг за метал Holzmann ED1000FBDIG нови струг за метал Holzmann ED1000FBDIG нови струг за метал Holzmann ED1000FBDIG
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
7.775 €
Струг за метал
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови струг за метал Holzmann ED1000NDig
1
Контактирајте го продавачот
5.103 €
Струг за метал
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови столбна дупчалка Holzmann SB4132SM
1
Контактирајте го продавачот
1.099 €
Столбна дупчалка
Напон 400
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови belt grinding machine Holzmann MSM75 нови belt grinding machine Holzmann MSM75 нови belt grinding machine Holzmann MSM75
3
Контактирајте го продавачот
905 €
Belt grinding machine
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови струг за метал Holzmann ED1000PiDig
1
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Струг за метал
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Schijndel
ново гилотински ножици Holzmann TBS 1250E3_400V ново гилотински ножици Holzmann TBS 1250E3_400V
2
Контактирајте го продавачот
7.780 €
Гилотински ножици
Напон 400
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови глодалица за метал Holzmann BF500DDRO_400V нови глодалица за метал Holzmann BF500DDRO_400V
2
Контактирајте го продавачот
7.355 €
Глодалица за метал
Напон 400
Година Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови plate rolling machine Holzmann RBM1020
1
Контактирајте го продавачот
2.599 €
Plate rolling machine
Година Километража Сила
Холандија, Schijndel
Контактирајте го продавачот
2.179 €
Машина за виткање цевки
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови машина за виткање цевки Holzmann RBM50 нови машина за виткање цевки Holzmann RBM50
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање цевки
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Schijndel
нови машина за виткање лим Holzmann AKM1020PS нови машина за виткање лим Holzmann AKM1020PS нови машина за виткање лим Holzmann AKM1020PS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Schijndel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи