Филтри -

Индустриски опреми Holz-her

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Индустриски опреми Holz-her

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2000 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
пила со лизгачка маса Holz-her CUT 6120 пила со лизгачка маса Holz-her CUT 6120
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Вертикална панелна пила
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Вертикална панелна пила
Напон 380
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за кантирање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 220/400
Година 2003 Километража Сила
Белгија, City of Brussels
Контактирајте го продавачот
аукција 300 € Без ДДВ
Машина за кантирање
Година Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 23.500 € Без ДДВ
Пила со лизгачка маса
Година 2015 Километража Сила
Португалија, 4480-627 Vila Do Conde
Контактирајте го продавачот
аукција 36.000 € Без ДДВ
Машина за обработка на даски
Година 2019 Километража Сила
Португалија, 4480-627 Vila Do Conde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
машина за кантирање Holz-her BENJAMIN 1491 машина за кантирање Holz-her BENJAMIN 1491 машина за кантирање Holz-her BENJAMIN 1491
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 1988 Километража Сила
Белгија, Heule (Kortrijk)
електричен фидер Holz-her ET 117 електричен фидер Holz-her ET 117
2
Контактирајте го продавачот
590 €
Електричен фидер
Година Километража Сила
Германија, Gerolzhofen
површински планер Holz-her Hobel Holz ca. 60 cm површински планер Holz-her Hobel Holz ca. 60 cm
2
Контактирајте го продавачот
аукција 7,50 € Без ДДВ
Површински планер
Година Километража Сила
Германија, Göttingen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Вертикална панелна пила
Напон 380
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Wijchen
пила со лизгачка маса Holz-her CUT 6120 пила со лизгачка маса Holz-her CUT 6120 пила со лизгачка маса Holz-her CUT 6120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Вертикална панелна пила
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Напон 380
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Вертикална панелна пила
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 1992 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хоризонтална панелна пила
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2023 Километража Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Година 2022 Километража 1249 м/ч Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2010 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се