Филтри -

Индустриски опреми Heidenhain

Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

91 огласа: Индустриски опреми Heidenhain

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2015 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Струг за метал
Година 1998 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2000 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Глодалица за метал
Година 2006 Километража 44 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2004 Километража 37645 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
друга машина за обработка на метал Heidenhain ITNC 530 друга машина за обработка на метал Heidenhain ITNC 530
2
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2006 Километража 63996 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
друга машина за обработка на метал Heidenhain iTNC 530 друга машина за обработка на метал Heidenhain iTNC 530
2
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2008 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Глодалица за метал
Година 1997 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
325.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2019 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2005 Километража 41276 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Глодалица за метал
Година 2014 Километража 15403 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година Километража Сила
Германија, Ennepetal
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Центар за машинска обработка
Година 1999 Километража 21950 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Глодалица за метал
Година 2000 Километража 41908 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2008 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
центар за машинска обработка Heidenhain EVO центар за машинска обработка Heidenhain EVO центар за машинска обработка Heidenhain EVO
3
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2010 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
центар за машинска обработка Heidenhain Pyramid Nano центар за машинска обработка Heidenhain Pyramid Nano центар за машинска обработка Heidenhain Pyramid Nano
3
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2013 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2002 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Столбна дупчалка
Година 2002 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Глодалица за метал
Година 2016 Километража 15322 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Центар за машинска обработка
Година 2001 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Центар за машинска обработка
Година 2005 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Глодалица за метал
Година 1995 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 91 огласа
Прикажи