Филтри -

Индустриски опреми Gildemeister

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Индустриски опреми Gildemeister

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2001 Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Струг за метал
Година 1998 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Струг за метал
Година 1998 Километража 44861 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
46.830 € PLN 199.500 PLN
Струг за метал
Година 2002 Километража Сила
Полска, Dobrzykowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за машинска обработка
Година 2007 Километража Сила
Германија, Olching
струг за метал Gildemeister CTX200 S2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2001 Километража Сила
Франција, Toulouse
струг за метал Gildemeister CTX400E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1998 Километража Сила
Франција, Toulouse
струг за метал Gildemeister CTX 320 струг за метал Gildemeister CTX 320
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2004 Километража Сила
Швајцарија, Brugg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Полска, Tarnowskie Góry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1996 Километража Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2014 Километража Сила
Германија, Karlsbad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1997 Километража 34724 м/ч Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1999 Километража 27549 м/ч Сила
Холандија, Rotterdam
струг за метал Gildemeister CTX-400 E V5 струг за метал Gildemeister CTX-400 E V5 струг за метал Gildemeister CTX-400 E V5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1996 Километража 45288 м/ч Сила
Германија, Berlin
глодалица за метал Gildemeister NEF plus 500 глодалица за метал Gildemeister NEF plus 500 глодалица за метал Gildemeister NEF plus 500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Глодалица за метал
Година 1996 Километража Сила
Германија, Offenburg
аукција 2.500 €
Струг за метал
Година Километража Сила
Германија, Schwäbisch Gmünd
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Machineryline
аукција 2.500 €
Струг за метал
Година Километража Сила
Германија, Schwäbisch Gmünd
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Струг за метал
Година 2001 Километража Сила
Германија, Hanover
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2006 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 2005 Километража Сила
Белгија, Hasselt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се