Филтри -

Индустриски опреми GUK

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

32 огласа: Индустриски опреми GUK

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1986 Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1992 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Машина за виткање хартија
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1991 Километража Сила
Германија, Berlin
машина за виткање хартија GUK ERS 21-1 машина за виткање хартија GUK ERS 21-1 машина за виткање хартија GUK ERS 21-1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 2005 Километража Сила
Германија, Berlin
машина за виткање хартија GUK K 52/4 KTL - F4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1996 Километража Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1987 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1997 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1987 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1991 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1998 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
машина за виткање хартија GUK K 72/4 KTL - P машина за виткање хартија GUK K 72/4 KTL - P
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1992 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
машина за виткање хартија GUK Antique Folding Machine Guk
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Планетарен миксер
Година 1978 Километража Сила
Германија, Berlin
машина за виткање хартија GUK  RT-35 машина за виткање хартија GUK  RT-35 машина за виткање хартија GUK  RT-35
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1993 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 2009 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1987 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 1985 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1998 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1999 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 2004 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за изработка на картонски кутии
Година 1999 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година 1995 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи