Филтри -

Индустриски опреми Ferromatik Milacron

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Индустриски опреми Ferromatik Milacron

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 1999 Километража Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година Километража Сила
Франција, Bellignat
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron 73-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2006 Километража 75874 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron 61-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2006 Километража 83278 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron 76-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2001 Километража 88999 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron 74-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2007 Километража 65545 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron 75-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2003 Километража 96694 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2001 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron MM1300-6610 машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron MM1300-6610 машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron MM1300-6610
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2011 Километража 15460 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2009 Километража 58222 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 1998 Километража 5002 м/ч Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2002 Километража Сила
Германија, Berlin
машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron K-TEC 155S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2018 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2006 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Машина за бризгање пластика
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2009 Километража 58222 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron EE 30 машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron EE 30 машина за бризгање пластика Ferromatik Milacron EE 30
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Машина за бризгање пластика
Година 2003 Километража 88999 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
6.650 US$ EUR ≈ 6.133 €
Машина за бризгање пластика
Година 1991 Километража 67749 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
5.250 US$ EUR ≈ 4.842 €
Машина за бризгање пластика
Година 1992 Километража 38557 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
5.250 US$ EUR ≈ 4.842 €
Машина за бризгање пластика
Година 1985 Километража 65128 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
6.650 US$ EUR ≈ 6.133 €
Машина за бризгање пластика
Година 1988 Километража 20224 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
3.200 US$ EUR ≈ 2.951 €
Машина за бризгање пластика
Година 1994 Километража 33324 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бризгање пластика
Година 2005 Километража 46122 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи