Филтри -

Индустриски опреми Felder

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Индустриски опреми Felder

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Машина за згустување
Година 2010 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Индустриски собирач на прашина
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Трачна пила за дрво
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Nacka Strand
пила со лизгачка маса Felder KF 700 S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2022 Километража Сила
Полска, Belchatów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година Километража Сила
Полска, MIECHUCINO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хоризонтална панелна пила
Година 2016 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
центар за обработка на дрво Felder HO8P центар за обработка на дрво Felder HO8P центар за обработка на дрво Felder HO8P
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.920 €
Центар за обработка на дрво
Фреквенција на струја 5060 Hz Напон 110/480
Година Километража Сила
Аргентина, Mar del Plata
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Центар за обработка на дрво
Година 2019 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хоризонтална панелна пила
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2016 Километража Сила
Германија, Location:munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трачна пила за дрво
Година 2009 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Година 2013 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 06/2023 Километража 50 м/ч Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2019 Километража Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со лизгачка маса
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2018 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Пила со лизгачка маса
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Полска, Gizałki
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Глодалица за метал
Година 2013 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 2013 Километража Сила
Германија, Egenhofen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи