Филтри -

Индустриски опреми Durma

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

84 огласа: Индустриски опреми Durma

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2020 Километража Сила
Германија, Olching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2012 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
гилотински ножици Durma SB 3010 NT гилотински ножици Durma SB 3010 NT гилотински ножици Durma SB 3010 NT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2011 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Напон 400
Година 2013 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2011 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
погонска преса Durma VHKM 2004 погонска преса Durma VHKM 2004
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Погонска преса
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
машина за виткање лим Durma 200 ton x 3100 mm машина за виткање лим Durma 200 ton x 3100 mm
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Преса за старо железо
Година 2012 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Преса за старо железо
Година 2012 Километража 35040 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2015 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична преса
Година 2009 Километража Сила
Германија, Ahaus
машина за сечење на агол Durma Durmazlar HKM 2004 машина за сечење на агол Durma Durmazlar HKM 2004
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење на агол
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Birmingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2011 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Напон 400
Година 2013 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2011 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2012 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2009 Километража Сила
Германија, Sinsheim
нови ударна преса за штанцање Durma TP123
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови ударна преса за штанцање Durma HESSE  TP9
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ударна преса за штанцање
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
нови машина за виткање лим Durma VS 6013
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
ново гилотински ножици Durma VS 3006
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
ново гилотински ножици Durma KGM 1015
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2022 Километража Сила
Австрија, Wiener Neudorf
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се