Филтри -

Индустриски опреми Duplo

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Индустриски опреми Duplo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Секач за хартија
Година Километража Сила
Полска, Radom
машина за виткање хартија Duplo Paperfolder
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 2016 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање хартија
Година Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2013 Километража Сила
Франција, COLOMARS
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Машина за укоричување
Напон 220
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Strombeek-Bever
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 230
Година 01/2011 Километража 1099 м/ч Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 01/2016 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за перфорирање
Година 01/2005 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 01/2008 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 01/2011 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за редење хартија
Година 01/2000 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за бигување
Година 01/2013 Километража Сила
Германија, Volkach
машина за редење хартија Duplo System 3000 машина за редење хартија Duplo System 3000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за редење хартија
Година 01/2004 Километража Сила
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 1996 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 1996 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
машина за редење хартија Duplo DSF-2000 машина за редење хартија Duplo DSF-2000 машина за редење хартија Duplo DSF-2000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за редење хартија
Година Километража Сила
Швајцарија, Lucerne
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Машина за редење хартија
Напон 230
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Година Километража Сила
Холандија, Heemstede
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Машина за укоричување
Година Километража Сила
Полска, Radom
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се