Филтри -

Индустриски опреми CRAFT

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Индустриски опреми CRAFT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови струг за метал CRAFT CR1530V
1
Контактирајте го продавачот
750 US$ EUR ≈ 691,70 €
Струг за метал
Напон 220
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови струг за метал CRAFT CB5010
1
Контактирајте го продавачот
14.450 US$ EUR ≈ 13.330 €
Струг за метал
Напон 400
Година 2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови струг за метал CRAFT CR3290DK
1
Контактирајте го продавачот
4.940 US$ EUR ≈ 4.556 €
Струг за метал
Напон 400
Година 2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови струг за метал CRAFT CR3610 DK
1
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.072 €
Струг за метал
Напон 400
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за острење CRAFT PV5020E
1
Контактирајте го продавачот
15.980 US$ EUR ≈ 14.740 €
Машина за острење
Напон 400
Година 2020 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови глодалица за метал CRAFT F4
1
Контактирајте го продавачот
10.845 US$ EUR ≈ 10.000 €
Глодалица за метал
Напон 400
Година 2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови глодалица за метал CRAFT FM16V
1
Контактирајте го продавачот
1.210 US$ EUR ≈ 1.116 €
Глодалица за метал
Година 2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за радијално дупчење CRAFT MR5016
1
Контактирајте го продавачот
14.400 US$ EUR ≈ 13.280 €
Машина за радијално дупчење
Година 2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT MC32F
1
Контактирајте го продавачот
3.120 US$ EUR ≈ 2.877 €
Столбна дупчалка
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT M20TP
1
Контактирајте го продавачот
750 US$ EUR ≈ 691,70 €
Столбна дупчалка
Напон 380
Година 2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT MC35
1
Контактирајте го продавачот
4.210 US$ EUR ≈ 3.883 €
Столбна дупчалка
Година 2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT MC35 S
1
Контактирајте го продавачот
3.645 US$ EUR ≈ 3.362 €
Столбна дупчалка
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови глодалица за метал CRAFT FR50 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
7.350 US$ EUR ≈ 6.779 €
Глодалица за метал
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT MC50
1
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Столбна дупчалка
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови машина за радијално дупчење CRAFT MR4010
1
Контактирајте го продавачот
6.650 US$ EUR ≈ 6.133 €
Машина за радијално дупчење
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT M16TP
1
Контактирајте го продавачот
648 US$ EUR ≈ 597,60 €
Столбна дупчалка
Напон 380
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT M25TP
1
Контактирајте го продавачот
865 US$ EUR ≈ 797,70 €
Столбна дупчалка
Напон 380
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT MC32
1
Контактирајте го продавачот
2.130 US$ EUR ≈ 1.964 €
Столбна дупчалка
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови столбна дупчалка CRAFT MC32 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
2.530 US$ EUR ≈ 2.333 €
Столбна дупчалка
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови тракаста пила за метал CRAFT TS275D
1
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Тракаста пила за метал
Напон 380
Година 2024 Километража Сила
Турција, İstanbul
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи