Филтри -

Индустриски опреми Biesse

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Индустриски опреми Biesse

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Центар за обработка на дрво
Година 1998 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Линија за производство
Година 2001 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
центар за обработка на дрво Biesse C 6.50 CONF.1 центар за обработка на дрво Biesse C 6.50 CONF.1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Година 2007 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење со повеќе вретена
Година 2006 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Kežmarok
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2018 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Rosmalen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Rosmalen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Rosmalen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Rosmalen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хоризонтална панелна пила
Напон 380/400
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Rosmalen
центар за обработка на дрво Biesse Rover 35 S центар за обработка на дрво Biesse Rover 35 S центар за обработка на дрво Biesse Rover 35 S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380/400
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Rosmalen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 380/400
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Rosmalen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Центар за обработка на дрво
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Центар за обработка на дрво
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Напон 415
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
79.000 €
Центар за обработка на дрво
Година Километража Сила
Франција, Challuy
центар за обработка на дрво Biesse 30XL3
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Центар за обработка на дрво
Година Километража Сила
Франција, Challuy
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Машина за кантирање
Година Километража Сила
Франција, Challuy
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Машина за кантирање
Година Километража Сила
Франција, Challuy
центар за обработка на дрво Biesse 30S2 - C2011 центар за обработка на дрво Biesse 30S2 - C2011 центар за обработка на дрво Biesse 30S2 - C2011
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Центар за обработка на дрво
Година Километража Сила
Франција, Challuy
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Центар за обработка на дрво
Година Километража Сила
Франција, Challuy
центар за машинска обработка Biesse 24S - C2127 центар за машинска обработка Biesse 24S - C2127
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Центар за машинска обработка
Година Километража Сила
Франција, Challuy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пила со повеќе сечила
Година Километража Сила
Франција, Challuy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се