Филтри -

Индустриски опреми Baykal

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Индустриски опреми Baykal

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2012 Километража 18000 м/ч Сила
Германија, Kaiserslautern
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Друга машина за обработка на метал
Година 2014 Километража Сила
Германија, Kaiserslautern
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
гилотински ножици Baykal HGL 3100x6 гилотински ножици Baykal HGL 3100x6 гилотински ножици Baykal HGL 3100x6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2006 Километража Сила
Германија, Pullach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 1994 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Фреквенција на струја 50 Hz
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Wijchen
машина за виткање лим Baykal APHS PRO kantbank CNC voor alle diktes & breedtes машина за виткање лим Baykal APHS PRO kantbank CNC voor alle diktes & breedtes
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ласерска машина со влакна
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за ласерско сечење
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Wijchen
гилотински ножици Baykal HGL, MGH knipbanken, plaatscharen voor alle diktes en гилотински ножици Baykal HGL, MGH knipbanken, plaatscharen voor alle diktes en гилотински ножици Baykal HGL, MGH knipbanken, plaatscharen voor alle diktes en
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
машина за сечење плазма Baykal Plasmasnijders autogeen, voorboren voor alle diktes e машина за сечење плазма Baykal Plasmasnijders autogeen, voorboren voor alle diktes e машина за сечење плазма Baykal Plasmasnijders autogeen, voorboren voor alle diktes e
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење плазма
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
машина за ласерско сечење Baykal BLT 3D fiberlaser, buizenlaser, lasersnijmachine & co машина за ласерско сечење Baykal BLT 3D fiberlaser, buizenlaser, lasersnijmachine & co
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за ласерско сечење
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.400 € Без ДДВ
Машина за виткање лим
Година 2008 Километража 9496 м/ч Сила
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2002 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2002 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 2005 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга машина за обработка на метал
Година 2005 Километража Сила
Германија, Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 1998 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 1994 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за виткање лим
Година 2013 Километража Сила
Германија, Sinsheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се