Филтри -

Хидраулични зглобни платформи Nifty-Lift

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Хидраулични зглобни платформи Nifty-Lift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 225 кг Работна висина на подигање 21 м
Година 2013 Километража 1353 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 225 кг Висина на подигање 18.8 м
Година 2010 Километража 1831 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 225 кг Висина на подигање 15.2 м
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline

Other makes in the section "Хидраулични зглобни платформи"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 13.7 м
Година 1999 Километража 649 м/ч Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 336 м/ч Сила
Чехија, Vratimov
хидраулична зглобна платформа Genie Diesel Articulated Boom Lift
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа Niftylift 120 TET bi-energy хидраулична зглобна платформа Niftylift 120 TET bi-energy хидраулична зглобна платформа Niftylift 120 TET bi-energy
3
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Дофат на стрела 6.1 м Работна висина на подигање 12 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
30.530 € PLN 129.900 PLN
Носивост 200 кг Дофат на стрела 6.5 м Работна висина на подигање 19 м
Година 2011 Километража 1211 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
20.920 € PLN 89.000 PLN
Носивост 230 кг Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 9.43 м Работна висина на подигање 17 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
45.830 € PLN 195.000 PLN
Висина на подигање 28 м
Година 2014 Километража 3762 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Носивост 220 кг
Година 2008 Километража 2783 м/ч Сила
Белгија, Jemeppe-Sur-Sambre
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 227 кг Дофат на стрела 11 м Работна висина на подигање 20.39 м
Година 2012 Километража 2606 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 16.81 м
Година 2013 Километража 2542 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 227 кг Висина на подигање 16.07 м Дофат на стрела 7.65 м Работна висина на подигање 16.07 м
Година 2008 Километража 2150 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
34.600 US$ EUR ≈ 31.910 €
Висина на подигање 15 м
Година 2022 Километража 460 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Дофат на стрела 12 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Работна висина на подигање 15 м
Година 2012 Километража 162 м/ч Сила
Холандија, Wekerom
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 7 м
Година 2018 Километража 646 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
16.220 € PLN 69.000 PLN
Носивост 230 кг Работна висина на подигање 20.4 м
Година 2007 Километража 1802 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
хидраулична зглобна платформа JLG M600JP M 600JP R335
1
Контактирајте го продавачот
18.570 € PLN 79.000 PLN
Носивост 230 кг Висина на подигање 18.4 м Работна висина на подигање 20.4 м
Година 2008 Километража 1034 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи