Филтри -

Хидраулични зглобни платформи Hinowa

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Хидраулични зглобни платформи Hinowa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.140 € PLN 119.900 PLN
Носивост 200 кг Дофат на стрела 6.5 м Работна висина на подигање 19 м
Година 2010 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 33 м
Година Километража 50 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 26 м
Година Километража 600 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 20.2 м
Година Километража 500 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 17 м
Година Километража 501 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 17 м
Година Километража 5800 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна висина на подигање 15.4 м
Година Километража 2022 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 17.00784 м
Година 2014 Километража 1500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 18 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Escaudain
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 18 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Escaudain
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 1 кг
Година 2007 Километража Сила
Грција, Χανιά
Контактирајте го продавачот
34.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 20 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 2900 м/ч Сила
Франција, Nantes
Контактирајте го продавачот
54.250 €
Работна висина на подигање 20 м
Година Километража 2261 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Работна висина на подигање 20 м
Година Километража 2206 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
189.750 €
Работна висина на подигање 32.5 м
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
25.250 €
Година 2011 Километража 1469 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 13.4 м Работна брзина 2.6 км/ч Дофат на стрела 6.5 м Работна висина на подигање 15.4 м
Година 2018 Километража 60 м/ч Сила
Холандија, Zoeterwoude
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 15.06 м Работна брзина 1.6 км/ч Дофат на стрела 7.5 м Работна висина на подигање 17.06 м
Година 2019 Километража 40 м/ч Сила
Холандија, Zoeterwoude
Контактирајте го продавачот
57.750 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 18 м Работна брзина 1.6 км/ч Дофат на стрела 9.7 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2019 Километража 9 м/ч Сила
Холандија, Zoeterwoude
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 18 м Работна брзина 1.6 км/ч Дофат на стрела 9.7 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2019 Километража 95 м/ч Сила
Холандија, Zoeterwoude
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Работна висина на подигање 20 м
Година Километража 2233 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 3600 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 23.7 м
Година 2021 Километража 436 м/ч Сила
Франција, Escaudain
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Година 2019 Километража 480 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа Hinowa 20.10
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се