Филтри -

Хидраулични зглобни платформи Dino

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Хидраулични зглобни платформи Dino

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 11.500 € Без ДДВ
Носивост 215 кг Работна висина на подигање 16 м
Година 2013 Километража 2813 м/ч Сила
Германија, Kalkar
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Година 2014 Километража 5290 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Година 2013 Километража 4846 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
24.750 €
Година 2013 Километража 4549 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 2010 Километража 5741 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Gemert
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Година 2006 Километража 6935 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Година 2008 Километража 3066 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Година 2012 Километража 5637 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
17.750 €
Година 2008 Километража 7441 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 19 м Работна висина на подигање 21 м
Година Километража Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Година 2013 Километража 6434 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
19.250 €
Година 2006 Километража 3419 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Година 2012 Километража 4869 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Година 2012 Километража 5439 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Година 2012 Километража 5424 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Година 2013 Километража 5431 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Година 2012 Километража 5174 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража 2200 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
хидраулична зглобна платформа Dino 135T хидраулична зглобна платформа Dino 135T
2
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 11.5 м Работна висина на подигање 13.5 м
Година 2015 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
24.750 €
Година 2012 Километража 4245 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Носивост 215 кг
Година 2007 Километража 6863 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се