Филтри -

Хидраулични платформи за противпожарна интервенција

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Хидраулични платформи за противпожарна интервенција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 6 Марка на лифт Magirus Модел Multistar M30 Meter Löschfahrzeug
Година 2014-02-07 Километража 86000 км Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
6.250 US$ EUR ≈ 5.931 €
Модел CAJA CAMION BOMBERO
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Носивост 9320 кг Евро Euro 3 Седишта 3 Модел Metz B32
Година 2007 Километража 106352 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Евро Euro 5 Модел FM 340
Година 2008 Километража 102616 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Седишта 6 Модел 82M Doppelkabine
Година 1983-12 Километража 79000 км Сила
Германија, Harrislee
Контактирајте го продавачот
98.900 € Без ДДВ
Носивост 2800 кг Евро Euro 3 Модел 75.360 Hilton 34 METER HOOGWERKER BOOM LIFT TRUCK FIRE TRUCK
Година 2005-04-20 Километража 85451 км Сила
Холандија, Mijdrecht
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1450 кг Модел Andere DEUTZ FM 170 D 12F FM 170 D 12F
Година 1975-12 Километража 24144 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 1995 Километража 171616 км Сила
Холандија, Bunschoten-Spakenburg
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Bronto Skylift Модел FM12 6x4 RHD Bronto Skylift F32HDT Angloco fire truck
Година 2000-04-01 Километража 72400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Модел CF 85.380
Година 01/2000 Километража 103123 км Сила
Холандија, Zwolle
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Евро Euro 3 Марка на лифт Magirus Модел SNORKEL ALP320L
Година 2002 Километража 93627 км Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Марка на лифт Magirus Модел Econic 6x2 RHD Magirus ALP325 fire truck
Година 2008-07-21 Километража 66150 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Модел Strazacki
Година 2001 Километража 27000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Модел METZ DLK 23-12
Година 1994 Километража 44000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Носивост 400 кг Евро Euro 2 Седишта 2 Марка на лифт Bronto Skylift Модел F37HDT-ER
Година 06/1997 Километража 51076 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 8170 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Bronto Skylift Модел 113H 340 8x2 Bronto Skylift F42 HDT 2000 42 Meter 22.000 KM!
Година 01/1989 Километража 22368 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Марка на лифт Danlift Модел DT260
Година 2005 Километража 17000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Носивост 350 кг Марка на лифт Bronto Skylift Модел 30-3
Година 1990 Километража 12000 км Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 01/1996 Километража 549999 км Сила
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Модел 1424 Hoogwerker 32m - Ladderwagen - Brandweer - Oldtimer
Година 01/1980 Километража 384814 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 1230 кг Седишта 2 Модел Metz Drehleiter DLK 18-12
Година 1988-04 Километража 35040 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
39.890 €
Носивост 1720 кг Седишта 3 Модел Drehleiter DLK 23-12
Година 2002-05 Километража 37755 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
18.050 € GBP 15.500 GBP
Модел FL6 180
Година 1998 Километража 136794 км Сила
Обединето Кралство, Exhall
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 4 Марка на лифт Bronto Skylift Модел F27 RLH
Година 12/2001 Километража 20890 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
38.950 €
Носивост 400 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Magirus Модел ALP325L
Година 2007 Километража 69443 км Сила
Холандија, ES Eindhoven
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се