Филтри -

Хидраулични чекани NPK

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Хидраулични чекани NPK

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Притисок
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Нето тежина 4808 кг
Година Работни часови Притисок
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 1999 Работни часови 100 м/ч Притисок
Германија, Saarlouis
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
хидрауличен чекан NPK E212 хидрауличен чекан NPK E212
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1.7 кг
Година Работни часови Притисок 160 бар
Шпанија, Chiva
хидрауличен чекан NPK E201 хидрауличен чекан NPK E201 хидрауличен чекан NPK E201
3
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Година 2003 Работни часови Притисок
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Нето тежина 2200 кг
Година Работни часови Притисок
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
10.750 US$ EUR ≈ 10.070 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.390 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
2.600 US$ EUR ≈ 2.435 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.980 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
хидрауличен чекан NPK H8XA хидрауличен чекан NPK H8XA
2
Контактирајте го продавачот
13.750 US$ EUR ≈ 12.880 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.390 €
Нето тежина 2563 кг
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
10.750 US$ EUR ≈ 10.070 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.580 €
Нето тежина 975 кг
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.960 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
хидрауличен чекан NPK E207
1
Контактирајте го продавачот
7.250 US$ EUR ≈ 6.789 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
16.750 US$ EUR ≈ 15.680 €
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Година Работни часови Притисок
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Нето тежина 2710 кг
Година 2002 Работни часови Притисок
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
750 €
Година Работни часови Притисок
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Нето тежина 2560 кг
Година 1996 Работни часови Притисок
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.130 €
Нето тежина 2563 кг
Година Работни часови Притисок
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Година 1994 Работни часови Притисок
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
18.890 € Без ДДВ
Година Работни часови Притисок
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Нето тежина 1610 кг
Година Работни часови Притисок
Финска, Lapinlahti
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се