Филтри -

Грејдери New Holland

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Грејдери New Holland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 8309 м/ч Сила
Белгија, Lummen
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Veszprem
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 12699 м/ч Сила
Унгарија, Veszprem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 11646 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 5800 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
53.490 € BRL 325.000 R$
Година 2009 Километража 8845 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2005 Километража Сила
Полска, Zawiercie
Контактирајте го продавачот
62.540 € BRL 380.000 R$
Година 2009 Километража 11000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
грејдер New Holland RG200 грејдер New Holland RG200 грејдер New Holland RG200
3
Контактирајте го продавачот
155.300 € CLP 160.000.000 CLP
Година 2020 Километража 1914 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
88.990 € COP 390.000.000 COP
Година 2012 Километража 7500 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
90.050 US$ EUR ≈ 83.010 €
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
93.560 € COP 410.000.000 COP
Година 2014 Километража 9392 м/ч Сила
Чиле
грејдер New Holland RG200
1
Контактирајте го продавачот
140.700 € CLP 145.000.000 CLP
Година 2019 Километража 2541 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Брзина 37.4 км/ч
Година 04/2007 Километража 8900 м/ч Сила
Шпанија, Puerto del Rosario
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
57.600 € BRL 350.000 R$
Година 2007 Километража 12000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
грејдер New Holland RG170B грејдер New Holland RG170B
2
Контактирајте го продавачот
132.800 € BRL 807.000 R$
Година 2020 Километража 4408 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
77.350 € BRL 470.000 R$
Година 2011 Километража 7000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
85.250 € BRL 518.000 R$
Година 2015 Километража 13000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
грејдер New Holland RG170B
1
Контактирајте го продавачот
152.600 € BRL 927.000 R$
Година 2022 Километража 1700 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 10866 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 12200 м/ч Сила
Германија, Kaltenkirchen
Контактирајте го продавачот
70.900 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 3975 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи