Филтри -

Грејдери CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 880 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

880 огласа: Грејдери CATERPILLAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
грејдер CATERPILLAR 140H грејдер CATERPILLAR 140H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.920 €
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Брзина 10.9 км/ч
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Брзина 41.7 км/ч
Година 12/2004 Километража 14517 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Брзина 45.7 км/ч
Година 11/2010 Километража 8517 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
197.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2015 Километража 4027 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 12850 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража 12500 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 7167 м/ч Сила
Обединето Кралство, Coventry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007-01-01 Километража 14575 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007-01-01 Километража 15234 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 1994 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.980 €
Година 01/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.570 €
Брзина 44 км/ч
Година 01/2019 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.570 €
Брзина 50.6 км/ч
Година 03/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.060 €
Брзина 5.5 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 11162 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 17683 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 13824 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
69.999 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Брзина 27 км/ч
Година 2007 Километража 14654 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.570 €
Брзина 41 км/ч
Година 02/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.190 €
Година 02/2019 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.920 €
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Брзина 44 км/ч
Година 01/2018 Километража 2900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 880 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се