Филтри -

Градежни натоварувачи FIAT

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Градежни натоварувачи FIAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Товарач гасеничар
Година 1990 Километража 2598 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Капацитет на лопата 1.2 м³
Година 1995 Километража 2590 м/ч Сила
Италија, Terni
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1985 Километража 3210 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Товарач гасеничар
Година 1980 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Rome
товарач гасеничар FIAT FL10C товарач гасеничар FIAT FL10C
2
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Товарач гасеничар
Година 1979 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Товарач гасеничар
Година 1986 Километража 2886 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Товарач гасеничар
Година 1979 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 6262 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
аукција 5.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Den Bosch
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
9.599 €
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 1993 Километража 17017 м/ч Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 1990 Километража 5200 м/ч Сила
Италија, Rome
товарач гасеничар FIAT ALLIS FL10C товарач гасеничар FIAT ALLIS FL10C товарач гасеничар FIAT ALLIS FL10C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1987 Километража Сила
Шпанија, Uxes
товарач гасеничар FIAT FL14E за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
товарач гасеничар FIAT FL14 за делови товарач гасеничар FIAT FL14 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1981 Километража 7733 м/ч Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1994 Километража 9900 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 8617 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 4465 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1990 Километража 2024 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2024 Километража 2019 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Мини натоварувач
Година 2002 Километража 1500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи