Филтри -

Градежни натоварувачи Doosan

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

89 огласа: Градежни натоварувачи Doosan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
49.900 US$ EUR ≈ 46.850 €
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 3.75 м Капацитет на лопата 3.5 м³
Година 2014 Километража 1 км Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.360 € GBP 28.500 GBP
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 20602 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 3010 м/ч Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 5129 м/ч Сила
Германија, Nidda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 11058 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
60.790 € PLN 259.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 6900 м/ч Сила
Полска, Masłów Pierwszy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 13247 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
67.100 € CZK 1.700.000 CZK
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 2.68 м
Година Километража 4600 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 10500 м/ч Сила
Шпанија, Girona
натоварувач со тркала Doosan DL450-5
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 11882 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 9197 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
аукција 16.250 € SEK 188.000 SEK
Натоварувач со тркала
Носивост 4225 кг
Година 2018 Километража 1793 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
69.800 US$ EUR ≈ 65.530 €
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.2 м³
Година 2021 Километража 290 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Висина за истовар 2.84 м Капацитет на лопата 3.2 м³
Година 2016 Километража 6837 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Hengelo
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 19.250 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3.18 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 06/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Висина за истовар 2.82 м Капацитет на лопата 2.6 м³
Година 12/2016 Километража 1735 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Капацитет на лопата 5 м³
Година 2014 Километража 13500 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2007 Километража 3500 м/ч Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
69.800 US$ EUR ≈ 65.530 €
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 3.2 м³
Година 2021 Километража 290 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се