Филтри -

Градежни натоварувачи CAT

Резултати од пребарување: 445 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

445 огласа: Градежни натоварувачи CAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2017 Километража 9497 м/ч Сила
Германија, Finowfurt near Berlin
BSS heavy machinery GmbH
16 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.450 €
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 9630 м
Година 02/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2017 Километража 6589 м/ч Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 1150 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 762 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража Сила
Обединето Кралство, Formby
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.070 €
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 9800 м Капацитет на лопата 6 м³
Година 02/2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 2011 Километража 9000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.990 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6001 кг Висина за истовар 3.002 м Капацитет на лопата 3.398 м³
Година 03/2022 Километража 1680 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Висина за истовар 3.3 м
Година 2015 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 8959 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Stockport
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Капацитет на лопата 6.6E+20 м³
Година Километража 13167 м/ч Сила
Холандија, Ritthem
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
натоварувач со тркала CAT 972M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
натоварувач со тркала CAT 972H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
натоварувач со тркала CAT 966H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11990 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11990 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 23698 кг
Година 05/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 2014 Километража 6846 м/ч Сила
Обединето Кралство, Formby
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 445 огласа
Прикажи