Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од ЗНД
Филтри -

Градежни машини од ЗНД

Резултати од пребарување: 1004 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини: 1004 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Узбекистан
PROMAX Concrete Batching Plants
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Казахстан
FABO Stone Crusher Machines & Concrete Batching Plants Manufacturing Company
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 09/2016 Километража 1870 м/ч Сила 31.5 kW
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
31.140 € UZS 351.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Стационарна пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.830 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 10/2007 Километража 2700 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
58.820 € UZS 663.000.000 UZS
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
55.270 € UZS 623.000.000 UZS
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
HOWO
8 ч.
807.300 € UZS 9.100.000.000 UZS
Камион-мешалка
Година Километража Сила 380 кс
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
71.860 € UZS 810.000.000 UZS
Камион-мешалка
Година Километража Сила 336 кс
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 2115
Година 1987 Километража Сила
Молдавија, Chisinau
багер гасеничар VOLVO EC 240 CNL багер гасеничар VOLVO EC 240 CNL
2
Контактирајте го продавачот
21 € / час Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 9707 м/ч Сила 138 kW
Белорусија, Гомель
багер гасеничар HITACHI ZX-200 багер гасеничар HITACHI ZX-200 багер гасеничар HITACHI ZX-200
3
Контактирајте го продавачот
21 € / час
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Гомель
багер гасеничар VOLVO EC 220 DNL багер гасеничар VOLVO EC 220 DNL
2
Контактирајте го продавачот
21 € / час Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8146 м/ч Сила 129 kW
Белорусија, Гомель
багер гасеничар HITACHI ZX250
1
Контактирајте го продавачот
21 € / час
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Белорусија, Гомель
натоварувач со тркала AMKODOR 342 С4
1
Контактирајте го продавачот
14 € / час
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Белорусија, Гомель
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2010 Километража 1200 м/ч Сила 180 кс
Молдавија, Chișinău
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1004 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се