Machineryline » Градежни машини » Градежни машини - Виетнам
Филтри -

Градежни машини - Виетнам

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини - Виетнам

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2003 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1982 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1981 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TR500E Носивост 50000 кг
Година 1991 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1988 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2008 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1988 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1986 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 1986 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1988 Километража 5676 м/ч Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1987 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1990 Километража Сила
Виетнам, Ho Chi Minh
стационарна пумпа за бетон SCHWING Bp2800 стационарна пумпа за бетон SCHWING Bp2800
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година Километража Сила
Виетнам
грејдер CATERPILLAR CAT 140H 4ton Original Japanese Grader грејдер CATERPILLAR CAT 140H 4ton Original Japanese Grader грејдер CATERPILLAR CAT 140H 4ton Original Japanese Grader
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Виетнам
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 58 м Капацитет на крајот на стрелата 250 т Брзина на подигање на товар 110 м/мин
Година 2005 Километража Сила
Виетнам
багер гасеничар KUBOTA 55 5.5ton Original Excavator on sale багер гасеничар KUBOTA 55 5.5ton Original Excavator on sale багер гасеничар KUBOTA 55 5.5ton Original Excavator on sale
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Виетнам
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 33 м Носивост 64.9 кг Капацитет на крајот на стрелата 65 т Брзина на подигање на товар 1666532 м/мин
Година 1997 Километража Сила
Виетнам, Dĩ An
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се