Филтри -

Градежни машини од Унгарија

Резултати од пребарување: 880 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

880 огласа: Градежни машини од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Унгарија
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
85.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2010 Километража 334000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.75 м Носивост 320 кг
Година 2015 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ножична платформа JLG 6RS ножична платформа JLG 6RS ножична платформа JLG 6RS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Носивост 18000 кг
Година 2010 Километража 380000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Носивост 18000 кг
Година 2008 Километража 360000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
107.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Носивост 18000 кг
Година 2014 Километража 264000 км Сила
Унгарија, Budapest
ножична платформа JLG 4394RT ножична платформа JLG 4394RT
2
Контактирајте го продавачот
14.455 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 15.11 м Носивост 565 кг
Година 2006 Километража 3276 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
телескопска дигалка JLG 450AJ телескопска дигалка JLG 450AJ телескопска дигалка JLG 450AJ
3
Контактирајте го продавачот
17.615 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.8 м Дофат на стрела 7.3 м Носивост 250 кг
Година 2004 Километража 3800 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Висина на подигање 8 м Носивост 8000 кг Брзина на подигање на товар 8 м/мин
Година 03/2013 Километража Сила
Унгарија, Dunakeszi
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 907 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 16.09 м Носивост 270 кг
Година 2011 Километража 4584 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 680 кг
Година 2012 Километража 2105 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.7 м Носивост 227 кг
Година 2019 Километража 1037 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел TB270 Висина на подигање 27 м Носивост 230 кг
Година 04/2012 Километража 79409 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 450 кг
Година 2008 Километража 584 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 1308 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
9.190 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10.15 м Носивост 450 кг
Година 2004 Километража 3250 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Snake 2010 Plus - 20 m - 250 kg Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 1850 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12.06 м Носивост 450 кг
Година 03/2008 Километража 2171 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 8.3 м Носивост 230 кг
Година 06/2016 Километража 2889 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
53.250 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 975 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
18.850 € HUF 7.200.000 HUF
Мини натоварувач
Година Километража 3042 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 530 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
68.200 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2021 Километража 409 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 880 огласа
Прикажи
Претплати се