Филтри -

Градежни машини од Украина

Резултати од пребарување: 2571 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2571 огласа: Градежни машини од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.100 US$ EUR ≈ 14.660 €
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 7 м Носивост 20000 кг
Година 1992 Километража Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
19.700 US$ EUR ≈ 17.930 €
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 24 м Носивост 25000 кг
Година 1984 Километража 128000 км Сила
Украина, Рогатин
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.200 US$ EUR ≈ 43.880 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 30000 кг
Година 2006 Километража 601000 км Сила
Украина, Рогатин
нови пловен багер NSS Мини 80/23-Д-ГР
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Носивост 150 кг
Година Километража 1 км Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер НСС нови пловен багер НСС нови пловен багер НСС
3
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Година Километража 1 км Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS 160/30-Ф
1
Контактирајте го продавачот
6 US$ EUR ≈ 5,46 €
Пловен багер
Евро Euro 4 Носивост 300 кг
Година Километража Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS 800/40
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Година нов Километража Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-Ф-ГР в НАЛИЧИИ
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Година Километража Сила
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Година Километража Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд 1600/25- ГР-Ф нови пловен багер NSS Земснаряд 1600/25- ГР-Ф нови пловен багер NSS Земснаряд 1600/25- ГР-Ф
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Евро Euro 4
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS 160/30-Ф-ГР
1
Контактирајте го продавачот
65 €
Пловен багер
Година Километража Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 160
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд 600/40-ГР
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година нов Километража Сила
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Година Километража 2450 м/ч Сила
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Година Километража Сила
Украина, Kherson
пловен багер NSS Земснаряд НСС 160/30-Ф пловен багер NSS Земснаряд НСС 160/30-Ф пловен багер NSS Земснаряд НСС 160/30-Ф
3
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд 60/30-Д-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд 60/30-Д-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд 60/30-Д-ГР
3
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Година нов Километража Сила
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
5 US$ EUR ≈ 4,55 €
Пловен багер
Година Километража Сила
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Година Километража Сила
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Година Километража 2200 м/ч Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 1600/25-Ф-К
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Година нов Километража Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-ГР нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-ГР
2
Контактирајте го продавачот
7 US$ EUR ≈ 6,37 €
Пловен багер
Година Километража Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 400/20-Ф-Э нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 400/20-Ф-Э
2
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Пловен багер
Година Километража Сила
Украина, Kherson
Контактирајте го продавачот
1 €
Пловен багер
Евро Euro 5
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kherson
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 800/40-ГР-Ф-К нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 800/40-ГР-Ф-К
2
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Пловен багер
Година Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kherson
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2571 огласа
Прикажи
Претплати се