Machineryline » Градежни машини » Градежни машини - Тајланд
Филтри -

Градежни машини - Тајланд

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини - Тајланд

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 600000 кг
Година 2010 Километража Сила
Тајланд, Rayong
багер гасеничар SANY SY155C 15.5ton Original Excavator багер гасеничар SANY SY155C 15.5ton Original Excavator багер гасеничар SANY SY155C 15.5ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Тајланд, Tambon Nong Chaeng
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 200000 кг
Година 2011 Километража Сила
Тајланд, Rayong
багер гасеничар KOMATSU PC450 45ton Original Excavator багер гасеничар KOMATSU PC450 45ton Original Excavator багер гасеничар KOMATSU PC450 45ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Тајланд, Tambon Nong Chaeng
багер гасеничар KOMATSU PC300 30ton Original Excavator багер гасеничар KOMATSU PC300 30ton Original Excavator багер гасеничар KOMATSU PC300 30ton Original Excavator
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Тајланд, Tambon Nong Chaeng
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 32 м/ч Сила
Тајланд
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се