Филтри -

Градежни машини од Србија

Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

80 огласа: Градежни машини од Србија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21.2 м Дофат на стрела 10.3 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 3520 м/ч Сила
Србија, Žiča, Kraljevo
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 159 кг
Година 2006 Километража 501 м/ч Сила
Србија, Žiča, Kraljevo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 136 кг
Година 2015 Километража Сила
Србија, Žiča, Kraljevo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Висина на подигање 64 м Носивост 160000 кг Капацитет на крајот на стрелата 160 т
Година 2007 Километража 45000 км Сила
Србија, Свилојево
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Grove Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2008 Километража 118822 км Сила
Србија, Свилојево
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 77 м Носивост 160000 кг Капацитет на крајот на стрелата 160 т
Година 1995 Километража 104264 км Сила
Србија, Свилојево
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 3 Носивост 3800 кг Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Србија, Novi Sad
нови телескопски натоварувач на тркала Merlo P27.6EE4PLUS нови телескопски натоварувач на тркала Merlo P27.6EE4PLUS
2
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 4 Носивост 2700 кг Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Србија, Novi Sad
нови телескопски натоварувач на тркала Merlo TF42.7-116EE нови телескопски натоварувач на тркала Merlo TF42.7-116EE
2
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 3 Носивост 4200 кг Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Машина за производство на бетонски блокови
Година 07/2024 Километража Сила
Србија, Sopot
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2024 Километража Сила
Србија, Belgrade
нови машина за сечење асфалт Husqvarna K970
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 2024 Километража Сила
Србија, Belgrade
нови машина за сечење асфалт Husqvarna FS 5000D нови машина за сечење асфалт Husqvarna FS 5000D нови машина за сечење асфалт Husqvarna FS 5000D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 2024 Километража Сила
Србија, Belgrade
нови вибро плоча Husqvarna LG504
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2024 Километража Сила
Србија, Belgrade
нови компактор Epiroc HC 450 нови компактор Epiroc HC 450 нови компактор Epiroc HC 450
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2024 Километража Сила
Србија, Belgrade
нови пневматски чекан Atlas Copco TEX190PE нови пневматски чекан Atlas Copco TEX190PE
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматски чекан
Година 2024 Километража Сила
Србија, Belgrade
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Багер со долга стрела
Година 2007 Километража Сила
Србија, Крушевац
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1300-6.2 Висина на подигање 78 м
Година 2014 Километража 18230 км Сила
Србија, Свилојево
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила
Србија, Beograd,Zemun
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Србија, Beograd,Zemun
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 5716 м/ч Сила
Србија, Beograd,Zemun
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Србија, Beograd,Zemun
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила
Србија, Beograd,Zemun
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Србија, Beograd,Zemun
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 80 огласа
Прикажи