Филтри -

Градежни машини од Словенија

Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

174 огласа: Градежни машини од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Словенија
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел KMK 30.45 Висина на подигање 45 м
Година 12/1989 Километража 185000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2016 Километража 1110 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 12264 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 7712 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 4895 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел KMK 3045 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 45 м
Година 12/1989 Километража 185000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 4918 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 30 км/ч
Година 04/2012 Километража 7333 м/ч Сила
Словенија, Sevnica
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 5.79 м Носивост 227 кг
Година 2019 Километража 95 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
11.100 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 2135 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 21509 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 520 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9550 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 13114 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 11112 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1983 Километража 8721 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 1710 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 5865 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 17700 кг
Година 2008 Километража 281000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 18.5 м
Година 2009 Километража 787 м/ч Сила
Словенија, Ljubljana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 10231 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7505 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се