Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Словачка
Филтри -

Градежни машини од Словачка

Резултати од пребарување: 298 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

298 огласа: Градежни машини од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2022 Километража Сила
Словачка
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.9 м Дофат на стрела 27.9 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража Сила
Словачка, Senec
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 19.8 м Дофат на стрела 21.8 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4144 м/ч Сила
Словачка, Senec
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 7400 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 2100 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 1900 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 340 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2004 Километража 3700 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2013 Километража 5860 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
29.630 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 4362 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2014 Километража 80 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Словачка, Žilina
мини багер TAKEUCHI TB290 POZ  diesel мини багер TAKEUCHI TB290 POZ  diesel мини багер TAKEUCHI TB290 POZ  diesel
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 3200 м/ч Сила
Словачка, Žilina
мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 770 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2006 Километража 719 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2019 Километража 1900 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 165 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 6400 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
JCB 4CX
42 ч.
69.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 12/2016 Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 4700 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 3
Година 2/2015 Километража 7848 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 1771 м/ч Сила
Словачка, 082 53 Petrovany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 9001 м/ч Сила
Словачка, 082 53 Petrovany
багер гасеничар SUNWARD SWE90UF багер гасеничар SUNWARD SWE90UF
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 745 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
29.890 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2015 Километража 5533 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 298 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се