Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Швајцарија
Филтри -

Градежни машини од Швајцарија

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

66 огласа: Градежни машини од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Швајцарија
PROMAX Concrete Batching Plants
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2012 Километража 8027 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2001 Километража 5989 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.620 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 17200 кг
Година 2008 Километража 287330 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1980 Километража 10789 м/ч Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2008 Километража 6596 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1990 Километража 10105 м/ч Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2011 Километража 5855 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2010 Километража 6312 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
16.298 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2001 Километража Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
21.837 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 1
Година 2006 Километража 10222 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Автодигалка
Висина на подигање 18 м
Година 1999 Километража 130249 м/ч Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 1 Висина на подигање 14 м
Година 1993-05 Километража 69000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2008-05 Километража 225000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2011 Километража 7650 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Контактирајте го продавачот
35.152 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 17000 кг
Година 2008 Километража 286257 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 8304 м/ч Сила
Швајцарија, Lucens
кула кран POTAIN Igo MC13 кула кран POTAIN Igo MC13 кула кран POTAIN Igo MC13
3
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 22 м Капацитет на крајот на стрелата 0.6 т Брзина на подигање на товар 39 м/мин
Година 2011 Километража Сила
Швајцарија, Koblenz
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Натоварувач со тркала
Брзина 6070 км/ч
Година 08/1989 Километража Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
45.272 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2
Година 2009 Километража 81868 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
64.978 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 22300 кг
Година 2009 Километража 271471 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
79.891 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 22500 кг
Година 2012 Километража 196989 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Швајцарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Швајцарија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се