Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од САД
Филтри -

Градежни машини од САД

Резултати од пребарување: 152 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

152 огласа : Градежни машини од САД

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2019 Километража Сила
САД, Cleveland
друга железничка опрема MAMX 18 axle railcar + Caboose  4 axles друга железничка опрема MAMX 18 axle railcar + Caboose  4 axles
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга железничка опрема
Носивост 396000 кг
Година 1979 Километража Сила
САД, Rosharon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
САД
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 600000 кг
Година 2006 Километража Сила
САД, Rosharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 250000 кг
Година 2010 Километража Сила
САД, Rosharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 400000 кг
Година 2008 Километража Сила
САД, Rosharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 180000 кг
Година 2008 Километража Сила
САД, Rosharon
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 360000 км Сила
Хрватска, Plano
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 06/2019 Километража 160000 км Сила
Хрватска, Plano
автодигалка TADANO ATF 650XL автодигалка TADANO ATF 650XL автодигалка TADANO ATF 650XL
3
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 153.300 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел ATF 650ZL Дофаќач 39.9288 м
Година 2006 Километража 175418 км Сила
САД, Hanover
автодигалка TADANO ATF 500XL автодигалка TADANO ATF 500XL автодигалка TADANO ATF 500XL
3
Контактирајте го продавачот
119.500 US$ EUR ≈ 115.200 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел ATF 500XL Дофаќач 35.052 м
Година 2005 Километража 82071 км Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
74.500 US$ EUR ≈ 71.810 €
Автодигалка
Модел HTC 8640HL Дофаќач 32.004 м
Година 2001 Километража Сила
САД, Hanover
автодигалка GROVE GMK 6200 автодигалка GROVE GMK 6200 автодигалка GROVE GMK 6200
3
Контактирајте го продавачот
375.000 US$ EUR ≈ 361.400 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 6200 Висина на подигање 60.0456 м Дофаќач 29.8704 м Носивост 199581 кг
Година 2000 Километража 70807 км Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
34.500 US$ EUR ≈ 33.250 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел AT 635E Дофаќач 27.432 м
Година 1995 Километража Сила
САД, Hanover
Контактирајте го продавачот
199.000 US$ EUR ≈ 191.800 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел ATF 80-4 Висина на подигање 48.4632 м Дофаќач 16.002 м
Година 2006 Километража 189899 км Сила
САД, Hanover
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 152 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се