Machineryline » Градежни машини » Градежни машини од Русија
Филтри -

Градежни машини од Русија

Резултати од пребарување: 1342 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини од Русија: 1342 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија
PROMAX Concrete Batching Plants
Продавач на Machineryline: 7 години
Контактирајте го продавачот
11.830 € RUB 988.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Русија, Екатеринбург
Контактирајте го продавачот
51.370 € RUB 4.290.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 9.7 м Носивост 454 кг
Година 2021 Километража Сила 24.8 кс
Русија, Ленинградская обл., Всеволожский район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
74.000 € RUB 6.180.000 RUB
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.7 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила 48.8 кс
Русија, Московская обл., г. Химки
Контактирајте го продавачот
63.340 € RUB 5.290.000 RUB
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 1100 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Московская обл., г. Химки
машина за дупчење SOILMEC SM-505T машина за дупчење SOILMEC SM-505T машина за дупчење SOILMEC SM-505T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила 126 kW
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
227.500 € RUB 19.000.000 RUB
Машина за дупчење
Евро Euro 5
Година 06/2020 Километража 1200 м/ч Сила 140 кс
Русија, Уфа
Контактирајте го продавачот
299.400 € RUB 25.000.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Русија, Екатеринбург
Контактирајте го продавачот
167.600 € RUB 14.000.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Русија, Екатеринбург
Контактирајте го продавачот
251.500 € RUB 21.000.000 RUB
Пловен багер
Година 09/2021 Километража Сила 500 кс
Русија, Ростов-на-Дону
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила 60 kW
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1342 огласа
Прикажи
Претплати се