Филтри -

Градежни машини од Романија

Резултати од пребарување: 3106 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3106 огласа: Градежни машини од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Романија
PROMAX Concrete Batching Plants
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 23713 м/ч Сила
Романија, Lugoj
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 2774 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Брзина 30 км/ч
Година 12/2005 Километража 799 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 2350 кг
Година 07/2020 Километража 583 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1069 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 30 км/ч
Година 05/2018 Километража 995 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 4021 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
31.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 4036 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2003 Километража 5346 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 2686 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 6610 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 5316 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2011 Километража Сила
Романија, Baita
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Ножична платформа
Носивост 318 кг
Година 2008 Километража Сила
Романија, Sat Batesti
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Телескопска дигалка
Носивост 227 кг
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bolintin Deal
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Ножична платформа
Носивост 318 кг
Година 2008 Километража 1091 м/ч Сила
Романија, Sat Batesti
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Ножична платформа
Носивост 340 кг
Година 2007 Километража Сила
Романија, Sat Batesti
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Ножична платформа
Носивост 454 кг
Година 2008 Километража 2998 м/ч Сила
Романија, Bacau
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 8988 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2004 Километража 124617 км Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Пумпа за бетон
Модел GETTO
Година 2014 Километража 876 м/ч Сила
Романија, Tihău
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1986 Километража 12755 м/ч Сила
Романија, Tihău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3106 огласа
Прикажи
Претплати се