Филтри -

Градежни машини од Јордан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини од Јордан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Огласи од други земји во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
121.957 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2024 Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
71.243 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2020 Километража Сила
Германија, Gb-Ox9 2Nz Thame
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
41.242 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2013 Километража Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
198.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2008 Километража 900 м/ч Сила
Латвија, Rēzekne
Контактирајте го продавачот
20.200 € Без ДДВ
Тренчер
Година 1992 Километража 1200 м/ч Сила
Латвија, Rēzekne
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел KLUBB K32 Висина на подигање 10.5 м Дофат на стрела 10.5 м
Година 07/2018 Километража 79350 км Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Багер на тркала
Носивост 17950 кг
Година 10/2003 Километража 7739 м/ч Сила
Полска, Siedlce
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Кула кран
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година Километража Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.870 €
Роторен багер
Година 2017 Километража 2232 м/ч Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Канцелариски контејнер
Година 06/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Санитарен контејнер
Година 07/2024 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Турција, Ankara, Yenimahalle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 400 кг
Година 01/2022 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Modliborzyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 02/2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи